نخست وزیری که نامش بیش از آن که با سیاست عجین شده باشد با نام زنان و دختران جوان و البته سوء استفاده از آنها پیوند خورده، این روزها یکی از فاسد ترین سیاستمداران تاریخ نظام بین الملل محسوب می...

نخست وزیری که نامش بیش از آن که با سیاست عجین شده باشد با نام زنان و دختران جوان و البته سوء استفاده از آنها پیوند خورده، این روزها یکی از فاسد ترین سیاستمداران تاریخ نظام بین الملل محسوب می شود.

http://persianv.com/pimg/picmtt/blog_1/1199_1.jpg

به گزارش دی نا، بیشتر از یک سال پیش بود که مسئله جدایی سیلویو برلوسکونی از همسرش (ورونیکا لاریو)، استفاده ‌او از زنان بدنام در عرصه سیاست و رسوایی‌های اخلاقی مکررش، جنجال‌های زیادی را برای وی در محافل سیاسی و روزنامه‌های چاپ ایتالیا به وجود آورد.

به تازگی سیلویو برلوسکونی متهم است با دختر جوان مراکشی الاصل و یک دختر 17 ساله برزیلی رابطه غیراخلاقی برقرار کرده است. اما این تنها اتهامات اینچنینی او نبوده است.

در گذشته او رسوایی های دیگری نیز با خود همراه داشته است. هم اکنون پرونده ای در دادگاه در خصوص این اتهامات گشوده شده است. با این حال برلوسکنی همواره این اتهامات را دروغین خوانده و عنوان کرده که این اتهامات تنها درصورتی می تواند حقیقت داشته باشد که او یک سوپرمن باشد.

ژوزه ساراماگو نویسنده پرتغالی و برنده جایزه ادبی نوبل در مقاله‌ای با انتقاد شدید از سیلویو برلوسکونی نخست وزیر ایتالیا، از وی به عنوان بیماری که ایتالیا را به سمت مرگ اخلاقی سوق می‌دهد یاد کرده.

عدم رعایت قوانین و همچنین ارزش‌های اخلاقی و هنجاری در یک جامعه (ایتالیا) از ویژگی‌های این شخصیت (برلوسکونی) است. او نه تنها قوانین را نادیده می‌گیرد بلکه قوانینی ایجاد می‌کند که خودش آنها را دوست دارد و در واقع نشات گرفته از علایق شخصی‌اش است.

برلوسکونی در انتخاب زنان کابینه خود نیز از افرادی استفاده کرده است که حضور آنها در کابینه یک کشور به شدت شبهه آور است.یکی از ان افراد مارا کارفانیا ،مانکن سابق ایتالیایی است. در حالی که سیلویو برلوسکونی، نخست وزیر جدید ایتالیا پیشتر کابینه زاپاترو همتای اسپانیایی خود را زنانه نامیده و حضور پرشمار زنان در این کابینه را به استهزا گرفته بود در کابینه خود از چهار زن استفاده کرده است.

مارا کارفانیا، 33 ساله، که سال 1997 در مسابقات زیبایی ایتالیا شرکت و پس از آن در یک شبکه تلویزیونی متعلق به برلوسکونی مشغول به کار شد، طی سال های اخیر به دنیای سیاست رو آورده و اکنون به عنوان وزیر فرصت های برابر در کابینه برلوسکونی منصوب شده است.اختلافات بروسکونی و همسر وی از همین نقطه آغاز شد.

برلوسکونی که بیش از 70 سال از عمر او می گذرد نسبت به نهاد خانواده کوچکترین پایبندی و تعهدی ندارد. سال گذشته که مسئله طلاق برلوسکونی از همسرش در نشریات ایتالیایی جنجال ساز شده بود، همسر برلوسکونی بارها وی را به سبب استفاده از زنان بدنام در عرصه سیاست مورد نکوهش قرار داد.

هم اکنون برلوسکونی به علت عدم پایبندی اخلاقی مورد انتقاد قرار گرفته و از محبوبیت عمومی وی نیز به شدت کاسته شده است.

نخست وزیر ایتالیا معتقد است که این اتهامات باعث کاهش محبوبیت وی نمی شود اما این اعتقاد وی به شدت اشتباه است. خانم لاریو پس از اینکه همسر سیاستمدارش در جشن تولد یک مانکن شرکت کرد، اعلام کرد که دیگر تحمل «رفتار بی شرمانه» شوهرش را ندارد. ورونیکای 52 ساله، همسر سیلویو پس از حدود 20 سال زندگی با همسر خود اعلام کرد که دیگر نمی تواند بودن با مردی 70 ساله را که همنشین دختران کم سن و سال و نابالغ است تحمل کند.

باربارا برلوسکونی دختر 26 ساله نخست وزیر ایتالیا هم اخیرا در مصاحبه ای اعلام کرده بود از رسوایی‌های جنسی فراوان پدرش بسیار آزرده خاطر است. باید دید سرنوشت نخست وزیری که نامش بیش از آن که با سیاست عجین شده باشد با نام زنان و دختران جوان و البته سوء استفاده از آنها پیوند خورده در این بزنگاه تاریخی که از دادستانی تا نمایندگان سنای ایتالیا، همه کمر به عزل وی بسته اند، سرانجام چه فرجامی خواهد داشت.
وبگردی
اخبار هنرمندان
اخبار هنرمندان
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved.

© کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .