به گزارش سرویس بین الملل برنا، در حالی که رسانه های انگلیس تلاش می کنند ازدواج شاهزاده این کشور با "کیت میدلتون" را مراسمی جهانی جلوه دهند و از زوایای مختلف آن را حائز اهمیت نشان می دهند، حقایق پشت...

به گزارش سرویس بین الملل برنا، در حالی که رسانه های انگلیس تلاش می کنند ازدواج شاهزاده این کشور با "کیت میدلتون" را مراسمی جهانی جلوه دهند و از زوایای مختلف آن را حائز اهمیت نشان می دهند، حقایق پشت پرده درباره سرنوشت موهوم عروس پیشین ملکه انگلیس بر این ازدواج هاله ای از غم می کشد.

 آپلود سنتر

پرنسس دایانا، مادر شاهزاده ویلیام و عروس پیشین ملکه انگلیس که این روزها حلقه او در دستان کیت جوان هم نادیده گرفته می شود، برای ملکه انگلیس زن پر دردسری به شمار می رفت.

 آپلود سنتر
دیانا فرانسس اسپنسر که در اوج جوانی در سن 36 سالگی در حادثه رانندگی در پاریس جان باخت، در روز عروسی اش هم خوش بخت نبود. این زن در ماه عسل بود که از حضور پنهانی معشوقه همسرش در زندگی خود خبر دار شد. دیانا که به‌خاطر فعالیت های عام المنفعه محبوبیت زیادی در انگلیس و حتی دیگر کشورها داشت، علی‌رغم داشتن 2 فرزند پسر به نام های ویلیام و هری نتوانست سنگینی ازدواج دروغین خود با شاهزاده چارلز را تحمل کند.
 آپلود سنتر

ملکه انگلیس به زودی متوجه شد عروسش به بیماری روحی خطرناکی به نام "بولیمیا نروسا" مبتلا شده و حتی دست به خود کشی نیز زده است.

تا این که سرانجام دیانا از سال 1992 عطای خانواده سلطنتی انگلیس را به لقایشان بخشید و در سال 1995 در یک برنامه تلویزیونی از مشکلات درونی این خانواده پرده برداشت و از چالرز طلاق گرفت.
 آپلود سنتر
این فراز و فرودهای زندگی دیانا موجب شد مرگ وی نیز بار دیگر دامن خانواده سلطنتی انگلیس را بگیرد، به طوری که برخی منتقدان تصادف وی را عمدی توصیف کردند و مخالفت اولیه ملکه الیزابت با تدفین رسمی وی به محبوبیت او در انگلیس لطمه جدی وارد کرد.

 آپلود سنتر
با این وجود انگلیسی ها هنوز نتوانسته اند از محبوبیت دیانا چشم پوشی کنند و پرنسس کیت جوان آشکارا تلاش می کند خود را شبیه به او جلوه دهد.

کیت مدیلتون عروسی که امیدوار است بخت روشن تری از مادرشوهرش داشته باشد، در حالی که به کلید اصلی طراحی مد در انگلیس تبدیل شده سعی می کند با تقلید از دیانا خود را مردمی نشان دهد و با پوشیدن لباس های ساده نقش او را ایفا کند.
 آپلود سنتر

وبگردی
اخبار هنرمندان
اخبار هنرمندان
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved.

© کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .