باشگاه جوانی برنا/برنامه‌های تلویزیونی صداو سیما که به بهانه اعیاد مختلف بخش می شود، چند وقتی است مورد انتقاد زیادی قرار گرفته اما ماجرای برنامه "وقتمون کمه" که به مناسبت عید نیمه شعبان از شبکه پنج سیما پخش شد؛آن قدر باورنکردنی است...

باشگاه جوانی برنا/برنامه‌های تلویزیونی صداو سیما که به بهانه اعیاد مختلف بخش می شود، چند وقتی است مورد انتقاد زیادی قرار گرفته اما ماجرای برنامه "وقتمون کمه" که به مناسبت عید نیمه شعبان از شبکه پنج سیما پخش شد؛آن قدر باورنکردنی است که حتی منتقدان را هم به سکوت واداشته است. ماجرا از این قرار بود که در اقدامی بی سابقه مجریان این برنامه زنده تلویزیونی یاد کودکی شان کردند و با کت‌هایشان طناب بازی کردند!!

جالب این جا است که این مجریان که همگی از مجریان باسابقه صدا وسیما هستند آن‌قدر از لودگی‌شان سرمست بودند که انگار یادشان رفته بود،برنامه به صورت زنده روی آنتن می رود.

البته پیش از این آوازخوانی یکی از مجریان این برنامه با آهنگ های غیرمجاز آن ور آبی مورد انتقاد قرار گرفته بود اما این بار توهین به شعور مخاطب نیز به آن اضافه شد.

به راستی چه کسی پاسخ‌گوی انتظار مخاطب ار صدا و سیما در پخش چنین برنامه‌هایی خواهد بود؟ چرا این افراد به خودشان اجازه می‌دهند تا از اعتماد مردم به خودشان در پخش زنده سوءاستفاده کنند و هر کاری که به ذهنشان می‌رسد بدون کوچک‌ترین منطقی اجرا کنند؟

اگر قرار است که برنامه‌های صدا و سیما مانعی بر سر راه شبکه‌های ماهواره ای باشند آیا چنین برنامه‌هایی با این بار فرهنگی و محتوایی، حرفی برای گفتن خواهد داشت؟

وبگردی
اخبار هنرمندان
اخبار هنرمندان
پربیننده ترین اخبار
وبگردی
پر بیننده ها
پر بیننده ها
Copyright (c) 2006-2015 PersianV.com All Rights Reserved.

© کلیه حقوق این پایگاه متعلق به سایت پرشین وی می باشد ، استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد .